Łóżko piętrowe - idealne dla większej rodziny

Gdy rodzina jest duża, w domu jest zdecydowanie weselej. Pojawia się jednak pytanie, jak rozwiązać problem ułożenia wszystkich do snu. Zwłaszcza, jeśli nie dysponujemy wystarczającą przestrzenią, musimy dobrze przemyśleć kwestię urządzenia przestrzeni w sypialni. Jak oszczędzić miejsce? Wybierając łóżko piętrowe.

Łóżko piętrowe to świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Pokoje dziecięce dobrze prezentują się, gdy stoją w nich tego typu łóżka. Tak więc, to nie tylko praktyczne, ale też równie estetyczne rozwiązanie dla rodzin z gromadką dzieci. W końcu gdzieś musi znaleźć się miejsce na zabawę. Tego miejsca nigdy za wiele.

Wszyscy kochają łóżka piętrowe

Dzieci uwielbiają łóżka piętrowe. Nic dziwnego. Takie łóżko to świetna platforma do snu, ale także dodatkowe miejsce do zabawy. Gdy zachodzi potrzeba dzielenia pokoju z rodzeństwem, łóżko piętrowe okazuje się zbawieniem. Mebel jest zdecydowanie praktyczniejszy niż dwa pojedyncze łóżka ustawione w tym samym pomieszczeniu.

Oczywiście zawsze pojawia się spór o to, kto zajmuje górę, a kto dół łóżka. Ale i na to mamy sposób. Zamiast tradycyjnego modelu, można sięgnąć np. po łóżko z tunelem, który sprawi, że spanie będzie równie przyjemne w dolnej, co w górnej części mebla. Dzięki zastosowaniu zasłon, każde z dzieci ma wydzieloną własną, nienaruszalną przestrzeń.

Co nam daje łóżko piętrowe?

Łóżko piętrowe idealnie sprawdza się w przypadku większych rodzin, które chcą jak najlepiej zorganizować przestrzeń w pokoju dziecięcym. Zapewniają wygodę, pomagają oszczędzić miejsce i sprzyjają budowaniu relacji pomiędzy rodzeństwem. Szczególnym powodzeniem cieszą się modele wyposażone w szuflady, w których można przechowywać skarby.

Rodzice chętnie sięgają dla swoich pociech po łóżka z zasłonkami lub tunelami do zabawy. Niesłabnącą popularnością cieszą się modele z szafkami i biurkiem. Nie oznacza to wcale, że tradycyjne piętrowe łóżka przechodzą do lamusa. Najlepsze modele – klasyczne i nowoczesne znajdziecie w sklepie Meble.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here