Panele dotykowe do sterowania oświetleniem

Jak zaprojektować nowoczesne i funkcjonalne wnętrze? Pomysły na taką aranżację mogą być różne. Raz ograniczają się do charakteryzujących się nowoczesnym designem mebli oraz minimalizmu we wprowadzaniu dodatków, innym razem jest to też wpisujący się w taką stylistykę osprzęt elektryczny. Jego rolę mogą pełnić panele dotykowe Livolo.

Choć niektórzy inwestorzy przy urządzaniu nowoczesnego wnętrza ograniczają się do klasycznego osprzętu, są i tacy, którzy dążą do zachowania nowoczesnego stylu w każdym wprowadzonym do aranżacji detalu. Właśnie dlatego zamiast klasycznych włączników preferują panele dotykowe, które od tych klasycznych różnią się pod wieloma względami.

Efektowny i nowoczesny design

Tym, co już na pierwszy rzut oka zwraca naszą uwagę, jest bardzo prosty, ale jednocześnie modny design. Minimalistyczna forma doskonale wpisuje się w stylistykę nowoczesnego wnętrza. Całkowicie płaski i przylegający do ściany, szklany panel prezentuje się niezwykle efektownie. Dobrze wygląda z meblami i wykończeniami charakterystycznymi dla wnętrz o tej stylistyce, takimi jak szkło i lakierowane fronty z połyskiem.

Warto zwrócić uwagę również na to,  osprzęt Livolo jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu inwestor może go dostosować do konkretnego wystroju. Na stronie sklepu https://gajwer.pl dostępne są modele w kolorze czarnym, białym, szarym i szampańskim, ale również w niej popularnych kolorach takich jak niebieski, zielony i różowy.

Sposób funkcjonowania

W osprzęcie typu Livolo nie ma klasycznych przełączników. Oświetleniem steruje się za pomocą sensora dotykowego, który znajduje się pośrodku panelu. Oznaczono go na panelu za pomocą niedużego znaku graficznego w kształcie okręgu. Dzięki temu do włączenia oświetlenia wystarczy delikatne dotknięcie panelu opuszkiem palca.

Osprzęt Livolo umożliwia też zdalne sterowanie oświetleniem za pomocą współpracującego z włącznikiem pilota oraz za pomocą Wi-Fi. To bardzo modne i wygodne rozwiązanie, które podnosi atrakcyjność wnętrza oraz komfort użytkowników.

Bezpieczeństwo domowników

W przypadku osprzętu elektrycznego bardzo istotne jest bezpieczeństwo użytkowników. Dlatego producent osprzętu Livolo zadbał o to, by jego produkt został wykonany z niepalnego materiału. Zaletą jest również szczelna obudowa, dzięki której osprzęt nie stwarza dla użytkowników zagrożenia przy przypadkowym zachlapaniu wodą. Kolejna kwestia to podświetlany panel. Dzięki temu bez problemu można go odnaleźć nawet w zupełnej ciemności, co pozwala uniknąć upadku czy potknięcia.

Trwałość osprzętu

Producent zadbał też o wysokiej jakości materiały, dzięki którym nawet po wielu latach użytkowania osprzęt Livolo nadal może wyglądać doskonale. Jego dużym atutem jest dotykowy panel wykonany z hartowanego szkła. To materiał odporny na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne.

Funkcjonalność

Modułowa budowa włączników to ważna funkcjonalność, dzięki której w wielokrotnej ramce można montować obok siebie gniazda elektryczne oraz włączniki świata. Poza nimi można w nich umieszczać ściemniacze światła, włączniki do rolet oraz przyłącza multimedialne. To sprawia, że inwestorzy mają możliwość aranżowania wnętrza na wiele różnych sposobów i dopasowania go do potrzeb użytkowników.

Panele dotykowe do sterowania oświetleniem mają wiele zalet, dzięki którym zdobywają coraz większą popularność. Cieszą się zainteresowaniem osób, które cenią nowoczesne rozwiązania oraz utrzymane w tym stylu wnętrza, ale równie dobrze mogą posłużyć osobom, które zaplanowały urządzenie mieszkania w innym stylu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here