wyposażenie łazienki

Jak urządzić łazienkę, która stanie się domowym centrum SPA? Wystarczy wybrać wyposażenie, które kojarzy się z naturą, a z drugiej strony jest funkcjonalne. Planowanie łazienki warto więc rozpocząć od wyboru materiałów i kolorystyki płytek łazienkowych, które sprzyjają relaksowi. W kolejnym kroku planowania łazienki należy wybrać elementy wyposażenia i akcesoria łazienkowe, które ten relaks umożliwią. Co jest takim niezbędnikiem?

Rozpocznij swoją podróż do wymarzonej łazienki – wybór materiałów

Łazienka, która pozwoli się zrelaksować łączy funkcjonalność i dobry design kojarzący się z naturą. Na ścianach i podłogach powinny znaleźć się organiczne materiały, takie jak kamienne płytki. Możesz wybrać marmur z efektownymi żyłkami lub kafle przypominające piaskowiec. Naturalne wyposażenie do łazienki to również drewniane blaty i bambusowe akcesoria. Elementy nawiązujące do eko designu znajdziesz na maxfliz.pl.

Meble łazienkowe i płytki w spokojnych barwach ziemi

Czekoladowe brązy, stonowane zielenie, delikatne beże, akcenty terakoty – oto lista kolorów, które warto uwzględnić podczas planowania łazienki do relaksu. Ciepłe i neutralne tony zadbają o przytulną atmosferę i pomogą się odprężyć podczas kąpieli.  

Zielony styl łazienki: efekt oazy

Wyróżniają się wśród relaksujących łazienek projekty wypełnione żywą zielenią kwiatów doniczkowych. Jeśli masz jasną łazienkę, doświetloną naturalnym światłem, nie bój się wprowadzić do niej rośliny doniczkowe i wertykalne ogrody. To prosty sposób na wykreowanie atmosfery sprzyjającej relaksowi.

Sekrety projektowania nowoczesnych łazienek

Sklepy z wyposażeniem łazienek oferują płytki wielkoformatowe, takie jak te: https://maxfliz.pl/inspiracje/lazienka/plytki-wielkoformatowe—rozmiar-xxl. Wspaniale harmonizują z owalnymi wannami wolnostojącymi, których nie może zabraknąć w domowym centrum SPA. Pasujące do nich baterie łazienkowe powinny mieć masujące funkcje, które zafundują Ci relaksujący masaż ciała.

Wyposażenie do łazienki, w której można się zrelaksować

Stworzenie stylu łazienki, która będzie oazą relaksu, nie musi wymagać dużego nakładu finansowego. Czasem wystarczy kilka drobnych zmian i klimatycznych dodatków, które sprawią, że Twoja łazienka stanie się miejscem, do którego z przyjemnością będziesz wracać po ciężkim dniu. Pamiętaj również o półce lub innym kąciku na świece!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here