Dekoracja wnętrz

W przypadku kupna mieszkania, budowy biura czy po prostu otwarcia własnego biznesu, takiego jak sklep, salon fryzjerski, salon kosmetyczny itp. stajemy przed trudnym zadaniem – dekoracji wnętrza. To, na co się zdecydujemy, jest bardzo ważne, zarówno dla nas, jak i dla osób, które będą naszymi gośćmi czy klientami. Na początku należy się zastanowić, jaki styl preferujemy i co chcielibyśmy u siebie stworzyć. Ważne jest, żeby trzymać się jednego określonego stylu. Jeśli zdecydujemy się na styl nowoczesny, musimy postawić na prostotę, jasne, przejrzyste kolory, minimalne dodatki, proste wzory. Styl nowoczesny to skromność i funkcjonalność, ale też dobry pomysł. Dominują mało skomplikowane wzory. Można pozwolić sobie na dekorację ściany np. cegła dekoracyjna na ścianę do wnętrz to bardzo dobre rozwiązanie.

Jeśli lubimy eksperymentować, postawmy na styl vintage. Tutaj dekoracyjna cegła na ścianę może mieć niecodzienny kształt i kolor. W stylu tym dominują kolory i meble stylizowane na antyki. Dobrym pomysłem jest odnowienie starych mebli, nadanie im nowego życia, ale muszą to być meble, które mają swoją historię, np. starocie ze strychu babci lub z targu. Takie meble należy tylko delikatnie odnowić, aby zachowały swój staroświecki wygląd. W stylu retro ważne są również odpowiednie dodatki. Jeśli chodzi o kuchnię to będą to duże, ręcznie malowane miski, pojemniki na cukier, makaron czy ciasteczka, przeszklone szafki, które wszystko eksponują. Coraz częściej można spotkać sprzęty AGD stylizowane na starocie, nap lodówka z zaokrąglonymi brzegami czy unikatowy toster, a nawet radio. Warto obejrzeć retro cegły ze sklepu retrocegla.pl i wybrać dla siebie odpowiedni wzór, najlepiej stare cegły o rdzawym kolorze, z niedoskonałościami, wręcz zniszczone i wykruszone.

Cegła dekoracyjna na ścianę do wnętrz to ostatnio bardzo modny dodatek w wystroju wnętrz. Modne są zarówno te w jasnych kolorach, ale również te stylizowane na stare cegły. Naturalne, stare cegły pasują do wielu wnętrz, nadają im unikatowego i indywidualnego charakteru, dlatego warto zdecydować się na tę ozdobę. Cegły te są łatwe w montażu i na pewno nie będzie trudności w ich założeniu. Są też łatwe w pielęgnacji i konserwacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here