Ergonomiczne i wytrzymałe skrzynki na piwo i wodę mineralną

Napoje w szklanych butelkach to już nie tylko popularne piwo, ale również woda mineralna – konsumenci zaczynają znów doceniać taki rodzaj opakowania, co powinno cieszyć, ponieważ jest prostą drogą do tego, aby ograniczyć produkcję plastikowych opakowań. Jednak taki produkty wymagają również odpowiednich opakowań zbiorczych.

Skrzynki na piwo

Napoje butelkowane, w tym również woda mineralna, muszą być odpowiednio zabezpieczone w magazynach oraz w czasie transportu. Dlatego do tego celu stosuje się profesjonalne Skrzynki na piwo, które są nie ergonomiczne pod każdym względem. Dostępne są w kilku wariantach, i tym samym pasują na różne wielkości butelek. Mogą także odznaczać się nieco innymi cechami, np. wielkością powierzchni, którą można wykorzystać na umieszczenie reklamy.

Skrzynki na piwo są wykonane z wysokiej jakości tworzywa HDPE pierwotnego lub z odzysku, dzięki temu wpisują się również w trendy ekologiczne. Są także w pełni przetwarzalne. Odznaczają się wyjątkową wytrzymałością, a przy tym lekkością i wygodą w codziennym użytkowaniu. Zawdzięczają to także przemyślanym uchwytom.

Skrzynki na wodę mineralną

Corocznie produkuje się ogromne ilości butelek plastikowych na wodę mineralną. Zastąpienie ich pojemnikami szklanymi choć w niedużej części przyczyniłoby się do ograniczenia ich produkcji. Wiedzą o tym niektórzy producenci wód mineralnych, którzy swoje produkty sprzedają w szklanych butelkach i inwestują w świetnej jakości skrzynki na wodę mineralną, które mogą także przyczynić się do efektownej reklamy.

Skrzynki na wodę mineralną mogą mieć naprawdę dużą powierzchnię przeznaczoną na umieszczenie reklamy – dzięki temu rośnie świadomość marki wśród lokalnych konsumentów. Są one także bardzo wygodne w użyciu, łatwe do mycia, a także bardzo wytrzymałe, więc inwestycja w większą ilość skrzynek na wodę mineralną jest zawsze opłacalna.

Skrzynka na piwo lub wodę kompatybilna z innymi

Aby tego rodzaju opakowania zbiorcze jeszcze lepiej wpisywały się w potrzeby producentów oraz firm transportowych, są one całkowicie kompatybilne z innymi tego rodzaju skrzynkami. Dzięki temu można je bez problemu układać na paletach oraz jedna na drugiej, co pozwala znacznie zaoszczędzić na przestrzeni magazynowej. Szeroki wybór tego rodzaju produktów pozwala na wybór takiego, który będzie najlepiej wpisywał się w oczekiwania i potrzeby danego przedsiębiorstwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here