Siatki fryzjerskie do włosów i koków w domowym zastosowaniu

Modne, w dzisiejszych czasach, stały się siatki do włosów i wypełniacze do koków. Dzięki nim w domowym zaciszu można stworzyć super fryzury bez wizyty w salonie fryzjerskim.

Wypełniacze do koków to nic innego jak gąbka, która sprawi, że kok stanie się większy i bardziej puszysty. Dostępne są w rożnym kształcie (owal i tzw. banan) oraz kolorze. Należy oczywiście dobrać taki, który najbardziej będzie pasował do naszych włosów, żeby był niewidoczny.

Nie każda kobieta może poszczycić się burzą włosów na głowie. Czasami koki są mizerne i mało efektowne – wypełniacz sprawi, że kok nabierze objętości. W kilka sekund można za jego pomocą stworzyć efektywną fryzurę. Są lekkie i zajmują mało miejsca. Nie obciążają włosów ani głowy. Można łatwo spakować je na wyjazd wakacyjny. Latem nie powodują odparzeń czy podrażnień. Można je stosować cały rok, do każdego rodzaju włosów.

Siatki do włosów

Dla kobiet, które już stworzą fantazyjnego koka pomocne mogą być siatki fryzjerskie do włosów. Są one stosowane nie tylko w profesjonalnych salonach fryzjerskich, ale także coraz częściej w domowym zaciszu. To po prostu delikatnymi i cienkie siatki do włosów, które podtrzymują fryzurę lub bardzo skomplikowane koki. Są one niewidoczne na głowie, a sprawią, że fryzura utrzyma się dłużej w nienaruszonym stanie.

Zarówno wypełniacze do koków, jak i siatki do włosów, są dostępna na popularnych serwisach aukcyjnych oraz w sklepach fryzjerskich. Nie kosztują dużo, a są bardzo pomocne w układaniu fryzur w domowym zaciszu.

Siatki do włosów można używać również do spania – w celu zabezpieczenia włosów przed zburzeniem. Można zabezpieczyć fryzurę – np. kok przed rozpadnięciem podczas snu. Można również zabezpieczyć nałożone na włosy walki, aby podczas snu nic nie odpadło.

Warto pamiętać, że siatki do włosów są delikatne i trzeba obchodzić się z nimi dosyć łagodnie. Łatwo je potargać lub rozerwać. Niektóre siatki do włosów może używać z suszarką do włosów, ale warto to sprawdzić przed użytkowaniem, żeby nie okazało się, że siatka nam się stopi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here