Twój luksusowy dom z firmą Sterna Polska

Szukasz produktów, które oznaczają się eleganckim designem, a jednocześnie ułatwiają codzienne funkcjonowanie? Sterna Polska oferuje urządzenia pozwalające przyspieszyć wykonywanie obowiązków takich, jak sprzątanie, prasowanie czy dbanie o siebie, a jednocześnie mają piękny, starannie zaprojektowany wygląd. Twój luksusowy dom ze Sterna Polska – poznaj produkty, jakie oferujemy!

Bioniczny Mop Automatyczny Hizero 4 w 1

„Durga rewolucja w sprzątaniu podłóg”, czyli wykorzystujący technologię bioniczną Automatyczny Mop Hizero skutecznie zastąpi w Twoim domu zarówno tradycyjny odkurzacz, jak i mop. Po umyciu podłogi samodzielnie ją osuszy, pozwalający natychmiast po niej chodzić, a po zakończenie całego sprzątania, samoczynnie się wyczyści. Jego elegancki i kompaktowy wygląd z kolorowymi diodami LED informującymi o konieczności wylania bądź dolania wody do pojemnika powoduje, że Automatyczny Mop Hizero zmieści się w każdym miejscu w Twoim domu lub może nawet znaleźć swoją przestrzeń w kącie salonu, zachwycając designem i zawsze będąc pod ręką do użytku.

Deska do prasowania Innosteam

Najnowocześniejszy system do prasowania stworzony po wielu latach pracy szwajcarskich projektantów, którzy starali się zaproponować urządzenie eliminujące wszystkie wady dotychczas używanych, tradycyjnych desek. Jego piękno i praktyczność kryją się w prostocie formy deski, wyjątkowo łatwej do składania. Żelazko zastosowane w systemie Innosteam jest gotowe do pracy w 30 sekund i wykorzystuje technologię parową powodującą, że jest ono wydajniejsze i prostsze w obsłudze. Nie trzeba też pamiętać o dolewaniu specjalnie destylowanej wody, bowiem Innosteam nie wymaga odkamieniania, płukania i czyszczenia. Unikalna stopa żelazka wykonana z polimeru pozwala prasować każdego rodzaju tkaninę, bez konieczności stosowania nakładek teflonowych bądź zmieniania termostatem temperatury urządzenia.

Poczuj się lepiej z urządzeniami Platiumed

Urządzenie Platiumed MAG 206 i 202 powstały z myślą o możliwości przeprowadzania zabiegów poprawiających stan skóry w domu. Wykorzystując fale radiowe i pole magnetyczne pozwalają one na wykonanie elektroterapii, magnetoterapii oraz terapii ultradźwiękowej, które w nieinwazyjny sposób poprawiają elastyczność skóry bez konieczności wykonywania nacięć i bez rekonwalescencji. Zabiegi w domowym zaciszu pozwalają zachować na długo skórę pozbawioną bardziej widocznych zmarszczek i właściwie napiętą. Efektowny design urządzeń marki Platiumed i łatwość przeprowadzania zabiegów powoduje, że są one kolejną propozycją Sterna Polska, której nie powinno zabraknąć w Twoim domu.

Sprawdź produkty: http://sternapolska.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here