Fritz Hansen

Jeśli szukasz mebli do swojego mieszkania z pewnością zastanawiasz się, jakiego producenta wybrać. Na rynku działa wiele marek, jednak o żadnej nie jest tak głośno, jak o Fritz Hansen. Poznaj historię tego producenta i sprawdź, czy w jego asortymencie znajduje się coś dla Ciebie!

Fritz Hansen – meble tworzone z największą precyzją

Duńczycy są znani z tego, że wkładają mnóstwo serca we wszystko, co tworzą. Być może dlatego skandynawskie meble zdobyły taką popularność. Kojarzą się bowiem z wysoką jakością i niebanalnym designem. Te cechy niewątpliwie pasują do producenta Fritz Hansen. Marka działa na rynku już od 1885 roku, ale jej historia rozpoczyna się wcześniej, bo w 1872 roku. Właśnie wtedy stolarz, którego imieniem sygnowana jest firma, uzyskał licencję handlową. Następnie wraz z synem rozpoczął produkcję mebli na większą skalę. Już od samego początku asortyment Hansena odznaczał się wysoką jakością. Nie uszło to uwadze znanych osobistości. W wyniku rosnącej popularności Fritz Hansen został poproszony o umeblowanie Biblioteki Uniwersyteckiej i Ratusza w Kopenhadze. Marka rozwijała się również podczas II wojny światowej. W latach 80. i 90. Fritz Hansen nabył prawa do kolekcji mebli tworzonych przez najlepszych stolarzy. Między innymi to sprawiło, że rodzinna firma rozrosła się i prężnie działa do czasów współczesnych.

Jakie produkty znajdziesz w asortymencie Fritz Hansen?

Fritz Hansen oferuje wyposażenie premium, które przystosowane jest do przestrzeni publicznej, komercyjnej, jak również prywatnej. Wysoka jakość mebli sprawia, że są niezwykle chętnie wybierane przez uniwersytety czy światowej sławy przedsiębiorstwa. Ich elegancki design doda każdemu wnętrzu profesjonalizmu. Fritz Hansen w swojej ofercie posiada między innymi fotele, krzesła konferencyjne i stoliki okolicznościowe. Możesz je obejrzeć na przykład na stronie https://www.bakata.pl/marki/fritz-hansen/. W ofercie znajdują się także różnego rodzaju akcesoria, które będą szczególnie przydatne przy aranżacji biura czy mieszkania. Dzięki imponującej możliwości wyboru łatwiej dobrać najlepsze rozwiązanie do każdego wnętrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here