Sprawdź, czy warto zainwestować w robota sprzątającego Tesla!

0
1323

Roboty sprzątające TESLA to idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, które nie lubią poświęcać swojego czasu na sprzątanie, a jednocześnie mają ochotę wracać do zadbanego i czystego domu. Zostały stworzone w firmie, które tradycje sięgają jeszcze 1921 roku, kiedy powstało przedsiębiorstwo ELEKTRA. W okresie powojennym stało się ono monopolistą w dziedzinie sprzętu do sprzątania, a w w 1946 roku nazwa została zmieniona na TESLA. Produktem firmowym marki są obecnie inteligentne odkurzacze samoczynnie jeżdżące, które zapewniają utrzymanie idealnego porządku w domu.

Czym charakteryzują się roboty sprzątające TESLA?

Obecnie w ofercie marki TESLA znajduje się pięć modeli robotów sprzątających: TESLA RoboStar T10, TESLA RoboStar T30, TESLA RoboStar T40 , TESLA RoboStar T50, TESLA RoboStar T60 i TESLA RoboStar T80 Pro oraz TESLA RoboStar IQ500 – wyposażony w nowoczesną nawigację laserową. Inteligentna nawigacja w drobiazgowy sposób analizuje przestrzeń i nieustannie ulepsza algorytm skanowania. Dzięki temu robot dokładnie wie, w którym miejscu się znajduje, które przestrzeni zostały już wyczyszczone, a które jeszcze należy oczyścić. Nawigowanie sprzętu ułatwiają także takie udogodnienia, jak laserowy czujnik odległości, ultradźwiękowy czujnik odległości, ścienny czujnik odległości oraz czujniki upadku.

Dzięki baterii o dużej pojemności, roboty sprzątające TESLA są w stanie pracować nawet do 220 minut, co pozwala na dokładne wyczyszczenie powierzchni do 340 mkw. Wśród przydatnych opcji sprzętowych znajdują się także: możliwość sterowania odkurzaczem zdalnie dzięki dedykowanej aplikacji z użyciem smartfona lub tabletu, wyposażenie odkurzacza w filtr HEPA zmywalny wodą, który skutecznie wychwytuje drobny kurz, roztocza lub zwierzęce alergeny czy kontrola rodzicielska, pozwalająca zapobiegać przypadkowemu włączeniu sprzętu przez małe dzieci lub zwierzęta domowe. Odkurzacz nie tylko zbiera zanieczyszczenia, ale także mopuje wilgotnym mopem podłogę, pozostawiając ją czystą i lśniącą.

Dlaczego warto zainwestować w odkurzacze TESLA?

Liczba obowiązków, jakie mamy do wykonania każdego dnia, często przekracza możliwości jednej osoby. Trudno więc wymagać jednocześnie od siebie poświęcenia się życiu zawodowemu, spędzenia czasu z rodziną, zadbaniu o siebie i jeszcze o porządek w domu. Roboty odkurzające TESLA pozwalają skutecznie wyeliminować choć jeden z codziennych obowiązków, zapewniając dom czysty i pozbawiony nadmiernej ilości alergenów. Sprawdzą się idealnie zwłaszcza w domach, gdzie mieszkają małe dzieci lub zwierzęta, dbając o zachowanie ładu wokół nas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here