Toaleta – bidet w jednym. Dlaczego warto mieć ją w swoim domu?

0
299

Jest wiele powodów, dla jakich warto zainwestować w produkt, jakim jest toaleta – bidet w jednym. Tego typu akcesoria łazienkowe pozwalają na zachowanie maksymalnego poziomu komfortu podczas załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych, a także utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny osobistej. Wygodne podmywanie ciepłą wodą po każdej wizycie w toalecie, osuszanie oraz korzystanie z miłej i ciepłej deski sedesowej – to główne cechy, dla jakich warto zainwestować w produkt, jakim jest deska sedesowa bidetowa.

Podgrzewana deska sedesowa bidetowa zapewnia też dostęp do wielu innych funkcjo, o jakich warto wiedzieć. Inwestując w takie wyposażenie łazienki, możesz przede wszystkim zapewnić sobie i wszystkim domownikom niesamowity komfort. Istotną informacją jest też to, iż toaleta – bidet w jednym wykonana jest z bezpiecznego materiału PCV, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, nie powoduje przylegania bakterii do powierzchni deski, a także jest miły w dotyku, co potęguje komfort korzystania z toalety.

Deska sedesowa bidetowa – ile kosztuje?

Nowoczesna toaleta bidet w jednym to wydatek na poziomie od nieco ponad 1000 złotych do nawet kilku tysięcy. Warto jednak zainwestować nawet większą kwotę w tego typu produkty, aby mieć pewność, że użytkowanie toalety będzie wyjątkowo wygodne, bezpieczne i higieniczne.  Deska sedesowa bidetowa w swojej cenie daje dostęp do wielu przydatnych funkcji, jak np.:

  • podgrzewanie deski,
  • automatyczne czyszczenie dysz,
  • regulacja temperatury wody oraz kąta podmywania,
  • suszenie po podmywaniu,
  • podświetlenie deski,
  • automatyczna dezynfekcja,
  • i wiele innych…

Kto powinien mieć w swoim domu toaletę – bidet w jednym?

Toaleta bidet w jednym powinna znaleźć się na wyposażeniu każdego nowoczesnego domu, gdzie domownicy cenią sobie przede wszystkim idealny poziom higieny oraz dostęp do funkcji, które przenoszą korzystanie toalety na nowy, wyższy stopień komfortu. Antybakteryjne dysze myjące, sterowanie z pilota, a nawet wbudowany wyświetlacz LED – to główne cechy, jakimi wyróżnia się deska sedesowa bidetowa. Postaw na sprawdzone rozwiązania i bezpieczeństwo inwestując w taką toaletę.

Przepływowy podgrzewacz wody sprawi, że ta zostanie natychmiastowo podgrzana do żądanej temperatury, co wyklucza ryzyko dyskomfortu podczas podmywania. Nie musisz też obawiać się o rozprzestrzeniające się bakterie, gdyż deska wykonana jest z materiału odpychającego wszelkie zanieczyszczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here