Wygodne, małe narożniki do salonów

Znaczną część wolnego czasu we własnym mieszkaniu spędzamy na tak zwanej kanapie. Tak przyjęło się popularnie mówić na wygodną sofę lub narożnik. Najczęściej korzystamy z narożników, gdyż są one bardzo funkcjonalne.

Jeśli mamy pomieszczenie o niezbyt dużej powierzchni, lub po prostu nie potrzebujemy dużego mebla do siedzenia lub spania, mamy do wyboru małe narożniki do salonu. Zamiast jednego dużego możemy mieć dwa mniejsze. Takie rozwiązanie niektórzy bardzo cenią, szczególnie, gdy chcemy zachować pewien dystans między sobą.

Chodzi o to, że mając do dyspozycji nieduży mebel, możemy go łatwiej wkomponować pomiędzy inne elementy wyposażające pomieszczenie. Bardzo praktyczne i poręczne są małe narożniki z funkcją spania. Prawie każdy z nas widział narożniki i wiemy, jak wygodnym są rozwiązaniem. Można korzystać z niego praktycznie całodobowo. W dzień siedzimy na nim. Łatwo jest założyć wyżej nogi, gdy chcemy bardziej wypocząć (polepsza się krążenie w nogach).

Mały narożnik do salonu

Małe narożniki z funkcją spania wykorzystujemy też podczas nocy. Łatwe w rozłożeniu, szybko zmieniają swoją rolę, przechodząc w wersję do spania. Naprawdę super rozwiązanie. Nawet w ciągu dnia, po rozłożeniu, może służyć jako oaza spokoju, do poobiedniej drzemki. Oglądając telewizję też nie musimy siedzieć, lecz możemy odpoczywać leżąc.

Nagły dzwonek do drzwi, ktoś niespodziewany chce wpaść do nas. Nie ma stresu, ponieważ przysłowiowym jednym zamachem składamy narożnik i mamy gdzie posadzić naszego gościa, jeśli zajdzie taka potrzeba.

W bloku, gdzie zazwyczaj mieszkania nie są duże, możemy z powodzeniem sprezentować sobie mały narożnik do pokoju. Nie jest on wcale gorszy od średniego czy dużego. Spełni taką samą rolę co pozostałe. Szybko wzrokowo oswajamy się z jego rozmiarami i tylko etykieta na nim mówi nam, że jest on mały.

Jeśli chodzi o zalety takiego mebla, można wymienić – na pierwszym miejscu jego funkcjonalność. Ceny też zazwyczaj są niewygórowane. Kolory możemy wybierać w zależności od upodobania i potrzeby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here