szambo

Za wyborem szamba betonowego przemawia wiele atutów. W tym poradniku dowiesz się, dlaczego warto z takiego rozwiązania skorzystać i odkryjesz kilka zagadnień technicznych. Poznaj najważniejsze informacje i wybierz propozycje idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. To łatwiejsze niż może się wydawać!

Kiedy należy mieć własne szambo?

Jeżeli budynek nie może zostać przyłączony do sieci kanalizacyjnej, właściciel powinien zadbać o samodzielne gromadzenie oraz odprowadzanie ścieków. Wystarczy więc sięgnąć po zbiornik o odpowiednich rozmiarach, a także podpisać umowę z przedsiębiorstwem odpowiedzialnym za wywóz odpadów. Doskonałą propozycją będzie wybór szamba betonowego. 

Zanim jednak zdecydujesz się na zakupy, sprawdź ceny szamb betonowych na szamborambo.pl. To doskonała propozycja dla wymagających klientów, którym w sposób szczególny zależy na sprawdzonych rozwiązaniach. Ponadto oferta obejmuje szamba w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością znajdziesz propozycję dopasowaną do własnych potrzeb.

Szambo betonowe a szambo plastikowe

Przed takim dylematem staje wiele osób. Pamiętaj jednak, że szamba betonowe są bardzo ciężkie, dzięki czemu doskonale osiadają na gruncie, tworząc z nim szczelne połączenie. Ponadto zbiorniki te są odporne na uszkodzenia czy wypychanie przez wody gruntowe. Betonowe szambo można zamontować bez zalewania wodą w przeciwieństwie do szamb plastikowych. Tworzywo sztuczne nie jest tak wytrzymałe na obciążenie z góry, zatem nie można go zainstalować na podjeździe. 

Wybierz solidnie wykonane szambo

Szeroki i zróżnicowany asortyment firmy Szambo Rambo obejmuje zbiorniki betonowe jedno- oraz dwukomorowe. Każdy model wykonano z betonu klasy B-25, który charakteryzuje się przepuszczalnością W8. Oznacza to, że mamy do czynienia z najlepszymi parametrami, dzięki czemu możesz liczyć na wieloletni komfort użytkowania i nie martwić się o wycieki czy uszkodzenia mechaniczne. 

Ponadto beton został wzmocniony specyfikami, które zwiększają szczelność. Mowa tu np. o plastyfikatorach czy hydrouszczelniaczach. Nie bez znaczenia jest również odpowiednia częstotliwość wibrowania betonu, co pozwala uzyskać idealną strukturę, pozbawioną pęcherzyków powietrza. Dzięki temu możesz mieć pewność, że sięgasz po sprawdzone rozwiązanie.

Udane zakupy gwarantowane

Firma Szambo Rambo skupia prawdziwych specjalistów, którzy doskonale znają się na branżowych zagadnieniach i zawsze proponują najlepsze rozwiązania na rynku. Dzięki temu możesz być pewien, że wybierzesz zbiornik, który idealnie sprosta Twoim oczekiwaniom. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z zakupem, możesz skontaktować się z obsługą i uzyskaj szczegółowe informacje. Dołącz do setek zadowolonych klientów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here